Вашето мнение
#1 Myrtle_Beach 17.11.2016 04:20
Myrtle_Beach
1328 Posts
Since 01.09.2007

Колеги погледнете безпристрастно този отборhttp://shampioni.com/?act=teaminfo&tid=2671 и си кажете мнението как е изграден...

#2 Removed user 17.11.2016 07:17
Purple power puff
99 Posts

Отбора е изграден с много левро и мисля,че мога да дам играч на колега да му прави специални или греша

#3 Removed user 17.11.2016 07:21
Team dynamite
195 Posts

Здравей,на мен единствено ми направи впечатление,че има подготвени 3 състава за схема 4-3-3,какво имаш в предвид колега?

#4 Girondins Bordeaux 17.11.2016 09:07
Girondins Bordeaux
1098 Posts
Since 18.07.2010

От няколко сезона следя този отбор,защото исках да купя футоблисите от който е изграден преди да ги вземе той.Най -интересното е че тези футболисти той ги преотсъпва на даден отбор (например Интернационале) който ги развива до ента-степен и разбирасе -играча е запазен за ...познайте кой...колкото до това че е изграден с много левро....колега следях офертите и никъде не видях такова левро...още повече че имаше доста по-добри оферти от твоите.Включително и аз имах готовност да дам минимум 150 левро на играч ,но истината е че всичко се решава под масата...Много ми е чудно и отбора който ти разви футболисите как така дава 250 левро за спец.тренировки на един футболист и после да ти ги даде на загуба ??...и тем подобни въпроси...но това е работа на друг човек.Правилата са за всички ,ясно е че ще спечелиш ЛС жалко е че си избрал този път.Успех

#5 Removed user 17.11.2016 10:09
Purple power puff
99 Posts

Бордо,на колегата развиващ играчите ми давам вип кодове-по един на всеки спец и като е готов естествено ще е запазен и ти ще искаш да ти го пазят.Нека Емо ФК ЮНАЙТЕД да потвърди ,че преди да почна отбора го попитах--може ли и наказуемо ли е друг отбор да ми развива играчи и нека самия той да даде отговор:^) зависта на някой е безгранична

#6 Removed user 17.11.2016 10:55
Soccer bees
26 Posts

Чета и нямаше да се меся:x но ме подразни че някой поставя репутацията ми на масата:x нямам думи:^) стига злоба и завист бе хора осъзнайте се и особено автора на темата(puke) дори и сега съм готов да тренирам играчна някой8) купувам го и продавам не средната8) 1специална-1вип код8) или тази опция е разрешена за големите и забранена или срамна за малките:@ нямам думи просто

#7 Girondins Bordeaux 17.11.2016 11:45
Girondins Bordeaux
1098 Posts
Since 18.07.2010

Не мисля че е редно два отбора да работят в полза на трети ,но за това си има човек ,който да решава .Няма никаква злоба ,адмирации че е намерил отбори които да му разиват играчи,останалите сме балами че трябва да плащаме някакви космически суми и левро (chuckle)

#8 FC United 17.11.2016 13:47
FC United
854 Posts
Since 04.06.2007

<blockquote><h3>ФК Шумен написа:</h3>Бордо,на колегата развиващ играчите ми давам вип кодове-по един на всеки спец и
като е готов естествено ще е запазен и ти ще искаш да ти го пазят.Нека Емо ФК
ЮНАЙТЕД да потвърди ,че преди да почна отбора го попитах--може ли и наказуемо ли
е друг отбор да ми развива играчи и нека самия той да даде отговор зависта на
някой е безгранична</blockquote>

Да попитаме,аз невиждам нищо лошо в това и аз съм го правил,даже за отборите е по-добре защото получават безплатен ВИП,друг е въпроса дали има доверие на другите мениджъри,защото може да стане фаул и да изгуби доста вип кодове.Обаче покупката трябва да бъде на реална цена.

#9 Removed user 17.11.2016 15:31
High surf
62 Posts

<blockquote><h3>Girondins Bordeaux написа:</h3>Не мисля че е редно два отбора да работят в полза на трети ,но за това си има
човек ,който да решава .Няма никаква злоба ,адмирации че е намерил отбори които
да му разиват играчи,останалите сме балами че трябва да плащаме някакви
космически суми и левро</blockquote>
Girondins Bordeaux огледах ти отбора и стигнах до извода че и ти си направил същото и няма смисъл да бучиш братле(y) (y) какво направи за теб Ботев Гл(rofl) (rofl) същото(rofl) (rofl) относно колегата като има пари за глупости да си ги дава ,въпросните играчи са си негови ,дал ти е после си ги е взел(beer) аз ако дам 250 левро,не ще го запазя-ще го бетонирам брат

#10 Girondins Bordeaux 17.11.2016 15:40
Girondins Bordeaux
1098 Posts
Since 18.07.2010

Не се прави на Шарлок като не знаеш. до колкото знам няма огранечение колко играча може да купиш от един отбор.